Hakkımızda

Kare Bilgi Teknolojileri Logo

2014 yılından beri bilgi teknolojileri sektöründe yer alan Kare Bilgi Teknolojileri Danışmanlık ve Ticaret Limited Şirketi, dikey pazarlara yönelik geliştirdiği yazılımlarla sektörlerin çözüm noktası haline gelmiştir.

Sunduğu çözümlerle işletmelere çeviklik kazandırmayı ve bilişim alanında katma değerli işler üretmeyi hedefleyen Kare Bilgi Teknolojileri, farklı sektörlere yönelik kendi geliştirdiği yazılımların yanı sıra bilgi teknolojileri alanında anahtar teslimi çözümler de sunmaktadır. Kare Bilgi Teknolojileri, dileyen müşterileri için proje bazlı çalışmalar da yapmaktadır.

Bilgi birikimini kullanıcılarla paylaşmayı, kaliteli hizmet vermeyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı ilke edinen Kare Bilgi Teknolojileri, farklı sektörlere yönelik güçlü yazılım çözümlerine sahiptir.

Deneyimli ve profesyonel bir kadroyla hizmet vermekte olan Kare Bilgi Teknolojileri, sunduğu çözümleri bir süreç olarak ele almakta ve bu süreci daha etkin ve güvenli hale getirmek için uygulanabilir, kullanılabilir, karşılanabilir ve yönetilebilir çözümler sunmaya büyük özen göstermektedir.